Dátum:2026-06-04 Forrás: blikk.hu Szerdán jelentette be a labdarúgó-NB I-ben szereplő Ferencváros, hogy távozik a csapattól Gróf Dávid és Stefan Gartenmann. A két játékos lejáró szerződését nem hosszabbította meg a klub. Mindketten érzelemdúsan köszöntek el a zöld-fehérektől, Gróf pedig azt is elárulta, folytatja-e a pályafutását. TOVÁBB A TELJES CIKKHEZ >>