Dátum:2026-06-08 Forrás: blikk.hu Az Omega zenekar legendás gitárosa, Molnár György Elefánt hónapokon át tartó küzdelem után most végre biztató hírekkel szolgált a rajongóinak. Tavaly augusztusban a Városmajori Szívklinikán egy közel nyolcórás műtéttel mentették meg az életét, de az operáció után újra kellett éleszteni. TOVÁBB A TELJES CIKKHEZ >>