Dátum:2026-06-19 Forrás: blikk.hu A főváros kezdeményezte, hogy azok az önkormányzatok, amelyek hatáskörében van az ellátás, ismét saját maguk állapíthassák meg a vízdíjakat. Karácsony Gergely főpolgármester szerint a jelenlegi díjakból nem biztosítható a hálózat fenntarthatósága és fejlesztése, sávos díjfizetést vezetne be. TOVÁBB A TELJES CIKKHEZ >>