Dátum:2026-06-06 Forrás: blikk.hu Ott lesz a vasárnapi aranymeccsen a Győri Audi ETO női kézilabdacsapata! A címvédő hatalmas csatában, egyetlen góllal, de felülmúlta (31-30) francia ellenfelét, a Brestet, így vasárnap az MVM Dome-ban megküzdhet a végső sikerért a Bajnokok Ligájában a román CSM Bucurestit 32-27-re megverő, szintén francia Metz-cel. Amelynél szintén szerepel két magyar: Albek Anna és Vámos Petra. TOVÁBB A TELJES CIKKHEZ >>