Dátum:2026-06-23 Forrás: blikk.hu Az iráni futballválogatott tagjai kézzel írt levélben mondtak köszönetet első két világbajnoki csoportmeccsük után vendéglátó városuknak, Los Angelesnek. Tették mindezt úgy, hogy csak a találkozók ideje alatt tartózkodhattak az országban, a meccsek után azonnal el kellett hagyniuk az Egyesült Államokat. TOVÁBB A TELJES CIKKHEZ >>