Dátum:2026-06-20 Forrás: blikk.hu Szilágyi Zoltánt a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) tagjává választották, a döntés a szervezet 2026. májusi közgyűlésén született meg. A döntés azért váltott ki komoly felháborodást a közvéleményben, mert Zoltánt saját lánya, az Európa-bajnoki ezüstérmes úszó, Szilágyi Liliána korábban lelki, fizikai és szexuális bántalmazással vádolta meg. Molnár Áron is teljesen kiakadt. TOVÁBB A TELJES CIKKHEZ >>