Dátum:2026-06-08 Forrás: blikk.hu Sidlovics Gábor, azaz Sidi, a Tankcsapda gitárosa egy évvel ezelőtt hagyta el a zenekart tizenkét évnyi közös munka után. Azóta új utakat keresett, és saját zenekart alapított Siddhi néven, amelyben ő a frontember és az énekes. Bár az első klipjük már megjelent, a koncertekre még várni kell, mert Sidi tökéletes élményt szeretne nyújtani a közönségnek, ehhez pedig időre van szükségük. TOVÁBB A TELJES CIKKHEZ >>