Dátum:2026-06-24 Forrás: blikk.hu Facebook-posztban reagált Kiss László óbudai polgármester arra, hogy a NAV őrizetbe vette és gyanúsítottként hallgatta ki Óbuda korábbi fideszes polgármesterét, Bús Balázst a 17 milliárd forintos hűtlen kezelési ügyben. Kiss emlékeztetett, hogy már 2024-ben feljelentést tett, mivel álláspontja szerint állami és NKA-források felhasználásával folytattak ellene lejárató kampányt. A polgármester egyúttal éles kérdéseket fogalmazott meg a hatóságok felé a nyomozás időzítésével és az esetleges vádalkukkal kapcsolatban. TOVÁBB A TELJES CIKKHEZ >>